Praca

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

1. PRACOWNIK SERWISU

WYMAGANIA

  • wykształcenie techniczne
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży „sprężonego powietrza”

OPIS STANOWISKA

  • przeglądy i naprawy urządzeń technicznych (kompresory, pompy próżniowe, dmuchawy, odkurzacze przemysłowe)
  • uruchomienia i odbiory techniczne u klientów
  • planowanie harmonogramu czynności serwisowych i przeglądów gwarancyjnych
  • prowadzenie kartoteki serwisowej
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

OFERUJEMY

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • parking dla pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail:

vervo@vervo.pl

z dopiskiem „Serwis”

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101. poz. 926 ze zm.).

2. DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej i  jednoczesnego słuchania Klienta
  • Umiejętność zamykania procesu sprzedaży
  • Szybka adaptacja na nowym stanowisku pracy

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Doradztwo techniczne w zakresie energooszczędnych rozwiązań u klientów
  • Systematyczny kontakt z dotychczasowymi klientami spółki
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Dokonywanie bieżących analiz i raportowanie

OFERUJEMY

  • Stanowisko stacjonarne w dynamicznie rozwijającej się firmie
    i w ciekawej branży
  • Stabilna pracę i dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki wynagrodzenia (podstawa + premia
    uzależniona od osiąganych wyników sprzedażowych)
  • Pakiet medyczny w przypadku umowy na czas nieokreślony
  • Rozwój osobisty poprzez wsparcie merytoryczne ze strony firmy i dostawców

z dopiskiem „Doradca”