zadzwoń
+48 42 252 55 55

VERVO
VERVO
VERVO
VERVO

Pompy próżniowe

Zmień kategorię

Firma DVP projektuje i produkuje pompy  oraz dmuchawy od ponad 30 lat. W trakcie prac wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie w tym oprogramowanie CAD i programy do tworzenia symulacji. W ten sposób maksymalnie skracamy czas wprowadzenia na rynek nowych, zgodnych z oczekiwaniami odbiorców produktów. Proces montażu w ponad 90% opiera się na zrobotyzowanych liniach produkcyjnych. Każdy wyprodukowany egzemplarz podlega weryfikacji zgodnie z wcześniej przygotowaną listą punktów kontroli i parametrów technicznych co zapewnia najwyższą jakość zgodną ze standardami i normami jakości każdego wyprodukowanego urządzenia.

Pompy próżniowe DVP wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki np. w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, ceramiki budowlanej, papierniczym czy w laboratoriach. Nadają się do pracy ciągłej, a także do zastosowania w szerokim zakresie próżni. Pompy próżniowe olejowe i pompy próżniowe bezolejowe stosowane są w zautomatyzowanych aplikacjach. Obsługa pomp jest prosta i ogranicza się do okresowej wymiany filtrów i uszczelek. Nasze bezolejowe, łopatkowe pompy próżniowe przystosowane są do pracy ciągłej z powietrzem suchym i czystym. Z kolei olejowe, łopatkowe pompy próżniowe zostały przystosowane do pracy ciągłej w sytuacji, gdy finalne podciśnienie musi być wyższe, a powietrze jest wilgotne (wersja WR)

Oferujemy pompy o wydajności od 1,8 do 305 m3/h, dmuchawy bocznokanałowe o wydajności od 40 do 1100 m3/h oraz pompy Rootsa o wydajności do 2000 m3/h. Uszczelniane olejem (dwustopniowo) łopatkowe pompy próżniowe DVP osiągają maksymalną próżnię o wartości 0,005 mbara. Poza efektywnością, nasze pompy próżniowe charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacyjnymi, co pozwoli zmniejszyć wysokość rachunków za media. Pompy próżniowe zostały wykonane zgodnie z międzynarodowymi normami jakości i bezpieczeństwa. Nie wykazują szkodliwego wpływu na środowisko.

.

Produktów w zapytaniu: 0

Wyślij zapytanie Usuń produkty lub zadzwoń tel. (+48) 42 252 55 55