zadzwoń
+48 42 252 55 55

VERVO
VERVO
VERVO
VERVO

Odkurzacze przemysłowe

Zmień kategorię

Firma Vervo posiada w swojej ofercie profesjonalne odkurzacze przemysłowe do większości aplikacji, od ogólnego sprzątania miejsca pracy i maszyn, po specjalistyczne modele dostosowane do najbardziej wymagających branż i procesów przemysłowych.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny na odkurzacze przemysłowe.

Oferujemy odkurzacze przemysłowe jednofazowe, trójfazowe, do stref zagrożonych wybuchem (odkurzacze Atex), odkurzacze przemysłowe do ciężkich zastosowań oraz odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem. Nasze urządzenia są przystosowane zarówno do zbierania zanieczyszczeń suchych jak i mokrych, nawet w bardzo trudnych warunkach.

Odkurzacze przemysłowe jednofazowe Master są wygodne w obsłudze, mobilne i dostosowane do pracy w środowisku przemysłowym, również przy dużym zapyleniu. Bez problemu oczyszczą otoczenie z pyłu, kurzu i zanieczyszczeń. Na życzenie klienta, mogą zostać wykonane ze stali nierdzewnej lub wyposażone w profesjonalne systemy filtracji typu HEPA (System filtracji dostosowany do przepływu znacznych ilości pyłów i zanieczyszczeń, przy jednoczesnej dezynfekcji powietrza)

Odkurzacze przemysłowe trójfazowe Master są przystosowane do pracy 24/7 w ciężkich warunkach przemysłowych. Mogą być wykorzystywane do zbierania pyłów, materiałów suchych lub cieczy.  Szeroki wybór modeli umożliwia dopasowanie urządzenia optymalnego dla konkretnej aplikacji. Wszystkie modele  przeznaczone są do pracy ciągłej. Mogą być dostosowane do pracy np. przy taśmie produkcyjnej. Wówczas proponujemy zainstalowanie automatycznego systemu oczyszczania filtra. Dodatkowo, po zamontowaniu zewnętrznego separatora do zanieczyszczeń, odkurzacze mogą pracować dłużej, bez konieczności wymiany pojemników na odpady.

Wiele modeli, dostępnych w bogatej ofercie firmy Vervo, zaprojektowano z myślą o nietypowych warunkach pracy. Wybrane odkurzacze przemysłowe Master przystosowane są do aplikacji wymagających zastosowania urządzeń do pracy w strefach zagrożonych wybuchem ATEX. Produkty te spełniają wszystkie wymogi CE, określające specyfikację sprzętu przemysłowego wykorzystywanego w niebezpiecznych warunkach.

Do aplikacji, w których klient wymaga zastosowania zasilania sprężonym powietrzem posiadamy linię odkurzaczy AIR. Oferujemy modele wyposażone w jedną lub dwie dysze Venturiego, przystosowane do zbierania odpadków suchych oraz mokrych. Każdy z odkurzaczy przemysłowych linii AIR może zostać wyposażony, w zależności od wymagań, w odpowiednie systemy filtrujące.

W wielu gałęziach przemysłu istnieje potrzeba oczyszczania powierzchni z chłodziw bądź oleju. Do tych zadań zaprojektowano linię odkurzaczy Meka. Odkurzacze przemysłowe tej serii wyposażone są w specjalne separatory i filtry, które oddzielają substancje stałe np. metalowe wióry czy opiłki od chłodziw lub oleju. Pozwala to na ponowne wykorzystanie cieczy, co w efekcie pozwala ograniczyć koszty produkcji.

W ofercie posiadamy również szeroką gamę akcesoriów do konkretnych aplikacji. Oferujemy też możliwość dodatkowego wyposażenia odkurzaczy przemysłowych w różne rodzaje filtrów, od standardowych, klasy L i M, poprzez filtry odporne na wysokie temperatury typu NOMEX, na filtrach HEPA i Teflonowych kończąc.

Odkurzacze przemysłowe Master objęte są dwuletnią gwarancją.

Osobom pragnącym precyzyjnie dobrać profesjonalny odkurzacz przemysłowy do potrzeb firmy, zapewniamy fachowe doradztwo, oraz możliwość prezentacji odkurzaczy przemysłowych u klienta.

.

Produktów w zapytaniu: 0

Wyślij zapytanie Usuń produkty lub zadzwoń tel. (+48) 42 252 55 55