zadzwoń
+48 42 252 55 55

VERVO
VERVO
VERVO
VERVO

Zwijacze, Węże i Akcesoria

Zmień kategorię

Bezpieczniki i reduktory to często niedoceniane, choć bardzo istotne elementy sieci sprężonego powietrza. Wciąż nie wszyscy zdają sobie sprawę w jak dużym stopniu te niewielkie urządzenia mogą ograniczyć straty w przedsiębiorstwie.

Bezpiecznik HoseGuard ® znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia wypadków podczas pracy ze sprężonym powietrzem. W momencie wystąpienia sytuacji awaryjnej takiej jak np. przerwanie przewodu sprężonego powietrza, bezpiecznik HoseGuard ® natychmiast odcina dopływ powietrza, chroniąc tym samym zdrowie, a w niektórych przypadkach życie znajdujących się w pobliżu operatorów. Wykorzystanie bezpiecznika HoseGuard ®

eliminuje również przypadki uszkodzenia maszyn i urządzeń pozwalając uniknąć kosztownych napraw czy przestojów w produkcji.

Regulatory SaveAir przeznaczone są do instalacji na przewodach sieci sprężonego powietrza. Ich podstawową funkcją jest ograniczenie kosztów wykorzystania powietrza w procesach przemysłowych.

Umożliwiają idealne dostosowanie ciśnienia roboczego w każdym fragmencie sieci, gwarantując optymalne wykorzystanie sprężonego powietrza i znaczną redukcję kosztów eksploatacyjnych.

Godny uwagi jest fakt, iż zmniejszenie ciśnienia już o 1 bar i zachowanie jego stałej wartości, pozwala na oszczędności energii rzędu 7 % . Reduktor SafeAir ma na stałe ustawiony żądany parametr ciśnienia. Po zainstalowaniu go na sieci pneumatycznej, ogranicza ciśnienie powietrza do wcześniej ustawionej wartości, blokując możliwość wprowadzania zmian nieupoważnionym pracownikom. Nieprzemyślane zmiany ciśnienia mogą być przyczyną kosztownych strat energii i uszkodzenia maszyn.

.

Produktów w zapytaniu: 0

Wyślij zapytanie Usuń produkty lub zadzwoń tel. (+48) 42 252 55 55