zadzwoń
+48 42 252 55 55

VERVO
VERVO
VERVO
VERVO

Urządzenia Pomiarowe

Zmień kategorię

Detektory wycieków

Sprężone powietrze jest jednym z najdroższych mediów,a koszty energetyczne w zakładach przemysłowych stale rosną, dlatego szukając oszczędności nie możemy zapominać o stratach wynikających z nieszczelności w instalacjach sprężonego powietrza. Często w miejscach połączeń, w pobliżu zaworów czy szybkozłączy możemy spotkać pozornie niegroźne, niewielkie wycieki, które jednakże występując w wielu miejscach instalacji kumulują się generując znaczące straty ekonomiczne.
Bez specjalistycznych przyrządów mikrowycieki są bardzo często trudne do wykrycia z powodu hałasu panującego na linii produkcyjnej. Aby skutecznie nadzorować całą sieć sprężonego powietrza oraz ograniczać straty do minimum niezbędne jest urządzenie, które nawet w warunkach podwyższonego hałasu pozwoli wykryć miejsca wycieków. Rozwiązaniem tego problemu może być ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności LD 400. Urządzenie to jest w stanie wychwycić nawet niewielkie nieszczelności występujące w sieci sprężonego powierza. Słuchawki, które dołączono do przyrządu umożliwiają odizolowanie się od dźwięków otoczenia i wykrycie wycieków w pracującej maszynie.
Wykrywacz nieszczelności LD 400 wyposażony jest w laserowy wskaźnik umożliwiający precyzyjnie określenie punktu nieszczelności w sieci. Do urządzenia dodano tubę akustyczną umożliwiającą kontrolę instalacji nawet na wysokości kilku metrów.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące wykrywacza nieszczelności LD 400 lub chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat możliwości ograniczania kosztów sprężonego powietrza prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców technicznych. Oferujemy możliwość zapoznania się z naszymi produktami na prezentacjach prowadzonych przez specjalistów z działu opomiarowania

Detektor wycieków LD400 z zestawem słuchawkowym
Pełny zestaw LD400

Produktów w zapytaniu: 0

Wyślij zapytanie Usuń produkty lub zadzwoń tel. (+48) 42 252 55 55
Kod Nazwa Dodaj do zapytania Klonuj
0601 0104 Zestaw wykrywacza nieszczelności LD 400
Klonuj
0560 0104 Wykrywacz nieszczelności LD 400
Klonuj