zadzwoń
+48 42 252 55 55

VERVO
VERVO
VERVO
VERVO

Odkurzacze przemysłowe

Zmień kategorię

Odkurzacze ATEX

ATEX świadczy, że specyfikacja odkurzacza spełnia wymagania Dyrektywy 2014/34/UE Unii, dzięki której mamy pewność, że urządzenie będzie bezpiecznie funkcjonować zarówno przy wystapieniu gazu, mgły, czy potencjalnie wybuchowego pyłu w powietrzu.

Odkurzacze ATEX posiadają odpowiednio certyfikację do pracy w strefach 1, 2, 21 i 22 zagrożenia wybuchem wg ATEX.

Produkcja odkurzaczy ATEX odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów, dzięki czemu możemy zagwarantować spełnienie najwyższych wskaźników bezpieczeństwa, jakości i niezawodności.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę odkurzaczy przemysłowych ATEX oraz systemów odciągowych przystosowanych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem (Atex).

W zależności od strefy która występuje w danej aplikacji możemy zaproponować specjalnie skonfigurowane antywybuchowe odkurzacze elektryczne lub odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem. W ofercie posiadamy także elektryczne odkurzacze bezszczotkowe.

Każdy odkurzacz do strefy Atex dobierany jest indywidualnie. Jeśli szukają państwo profesjonalnego odkurzacza przemysłowego przystosowanego do strefy Atex prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Odkurzacze Atex M 450 EX
Odkurzacze Atex EX

Produktów w zapytaniu: 0

Wyślij zapytanie Usuń produkty lub zadzwoń tel. (+48) 42 252 55 55