zadzwoń
+48 42 252 55 55

VERVO
VERVO
VERVO
VERVO

Pistolety powietrzne

Zmień kategorię

Pistolety powietrzne są popularnym rozwiązaniem stosowanym w wielu gałęziach przemysłu. Często przy stanowiskach produkcyjnych możemy odnaleźć różnego typu pistolety przedmuchowe.

Od wielu lat firma Vervo kontaktując się ze swoimi klientami stara się zwrócić uwagę na kilka wad tradycyjnych pistoletów powietrznych. Podstawowy problem w standardowych pistoletach to zakończenie w postaci otwartej końcówki (otwartej rurki). Końcówka taka powoduje, że pistolet zużywa duże ilości powietrza oraz jest bardzo głośny. W oferowane przez firmę Vervo pistoletach wady te zostały wyeliminowane ponieważ są one zakończone opatentowanymi, energooszczędnymi dyszami Silvent.

Dzięki zastosowaniu pistoletów powietrznych zakończonych odpowiednią dyszą możemy znacząco zredukować zużycie sprężonego powietrza w stosunku do zwykłych pistoletów nie pogarszając przy tym siły ich odmuchu.

Kolejną zaletą pistoletów wyposażonych w profesjonalne dysze Silvent jest obniżenie hałasu oraz poprawa bezpieczeństwa pracownika. Konstrukcja dysz na pistoletach uniemożliwia w razie kontaktu ze skórą wniknięcie sprężonego powietrza do krwiobiegu. Wypadek taki może zdarzyć się w trakcie użytkowania standardowego pistoletu niezaopatrzonego w specjalną dyszę jeżeli ciśnienie doprowadzone jest wyższe niż 2,1 bara. Dzięki zastosowaniu zawansowanej technologii profesjonalne pistolety powietrzne Silvent pracujące przy ciśnieniu 5 bar są nadal bezpieczne dla operatora.

W swojej ofercie posiadamy pistolety powietrzne o różnej sile odmuchu, co pozwala precyzyjnie dostosować je do konkretnych potrzeb klienta. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych specjalistów, a on dobierze odpowiednie modele i zaproponuje bezpłatne testy w Państwa firmie.

.

Produktów w zapytaniu: 0

Wyślij zapytanie Usuń produkty lub zadzwoń tel. (+48) 42 252 55 55