zadzwoń
+48 42 252 55 55

VERVO
VERVO
VERVO
VERVO

Sprężarki łopatkowe

Zmień kategorię

Jednym z najważniejszych punktów wyróżniających technologię Mattei jest zespół sprężający. Konstrukcja tego podzespołu ma zasadnicze znaczenie zarówno dla ograniczania kosztów energii jak i kosztów obsługi serwisowej. W zakresie ograniczania kosztów energii najważniejszym czynnikiem jest fakt, iż każda sprężarka Mattei serii Optima wyposażona jest w specjalnie zaprojektowany zespół sprężający tak by pracował w optimum energetycznym. Pracę w optimum energetycznym połączono z technologia niskich technologii obrotowych. Tak niska prędkość obrotowa zespołu sprężającego (800 – 1800 obr/min.) umożliwia daleko idącą redukcję kosztów obsługi serwisowej oraz kosztów napraw. Technologia niskich prędkości obrotowych Mattei przekłada się na wyjątkowo niskie koszty obsługi serwisowej. Pierwszy remont stopnia sprężającego jest najczęściej przeprowadzany po 100 000 mth pracy. Olej może być wymieniany nawet co 5 tys. godzin, a zespół sprężający może być objęty nawet 10 letnią gwarancją.

Praca sprężarek Mattei nadzorowana jest przez indywidualne sterowniki Maestro. Głównym zadaniem tych sterowników jest taka konfiguracja pracy sprężarek , aby precyzyjne odwzorować ilość produkowanego sprężonego powietrza do zapotrzebowania urządzeń odbiorczych z jednoczesnym uwzględnieniem funkcji oszczędności energii . Oczywiście możliwa jest praca sprężarek Mattei jako urządzeń samodzielnych lub pracujących w zespołach.

W przypadku połączenia ze sobą kilku kompresorów wyposażonych w sterownik MaestroXS, możliwe jest zaprogramowanie jednego z nich jako nadrzędnego. Funkcja ta pozwala na wyeliminowanie kosztów związanych z instalacją sterownika nadrzędnego.

Sprężarki OPTIMA 11 - 200 kW
Sprężarki OPTIMA 11 - 200 kW
Sprężarki OPTIMA 11 - 200 kW
Sprężarki OPTIMA 11 S
Sprężarki OPTIMA 30 - 45 kW
Sprężarki OPTIMA 60 kW
Sprężarki OPTIMA 132 kW
Sprężarki OPTIMA 200 kW

Produktów w zapytaniu: 0

Wyślij zapytanie Usuń produkty lub zadzwoń tel. (+48) 42 252 55 55