Łożysko Kulkowe Jednorzędowe 61800 2RS
Na zamówienie
Parametry techniczne
d [mm] | 10 |
D [mm] | 19 |
B [mm] | 5 |
nośność dynam. [N] | 1380 |
nośność stat. [N] | 585 |
Waga [kg] | 0,006 |
Wersje produktu

Opis produktu
Łożysko kulkowe jednorzędowe 61800 2RS
Łożysko kulkowe 61800 2RS to smukły i precyzyjny element toczny zaprojektowany do pracy w miejscach, gdzie przestrzeń montażowa jest ograniczona, a niezawodność i ochrona przed zanieczyszczeniami są kluczowe.
Podwójne gumowe uszczelnienie (2RS) skutecznie zabezpiecza wnętrze łożyska przed pyłem, wilgocią i drobnymi cząstkami, co wydłuża jego żywotność oraz zapewnia bezproblemową, cichą pracę przez długi czas. Konstrukcja z wysokiej jakości stali łożyskowej pozwala na uzyskanie stabilnych parametrów pracy nawet przy dużych prędkościach obrotowych.
Zastosowanie:
Idealne do silników elektrycznych, urządzeń precyzyjnych, sprzętu AGD, elektronarzędzi, maszyn biurowych oraz wszelkich mechanizmów wymagających smukłej konstrukcji i skutecznej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.