zadzwoń
+48 42 252 55 55

VERVO
VERVO
VERVO
VERVO

Zwijacze, Węże i Akcesoria

Zmień kategorię

Przewody pneumatyczne, zwijacze, węże i akcesoria

Firma Vervo w swojej ofercie posiada profesjonalne akcesoria pneumatyczne takie jak: zwijadła do węży, węże proste i spiralne oraz szybkozłącza do sprężonego powietrza. Są one doskonałym uzupełnieniem naszej oferty. Dzięki naszym rozwiązaniom można zwiększyć ergonomię miejsca pracy i zapewnić najwyższe standardy pracy sobie i swoim pracownikom.

Oferowane przez naszą firmę spiralne węże do sprężonego powietrza ULTRAFLEX zostały wykonane wyłącznie z profesjonalnych i bardzo trwałych materiałów, przez co wyróżniają się długą żywotnością i gwarantują pełne bezpieczeństwo w czasie pracy.Poliuretanowa konstrukcja sprawia, że węże są sprężyste, elastyczne, a jednocześnie – odporne na wysokie i niskie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Dysponujemy wężami o różnej długości, wymiarach i przyłączach. Oferujemy Państwu również bogaty wybór lekkich i elastycznych, a przy tym niezwykle trwałych i wytrzymałych węży prostych.

Specjalna konstrukcja wewnętrzna znajdujących się w naszej ofercie szybkozłączy BLACKLINE zapobiega powstawaniu strat i spadków ciśnienia. Szybkozłącza z tej serii produkowane są z materiałów o podwyższonej trwałości i dzięki temu doskonale znoszą wielokrotne wpięcia i wypięcia, gwarantując bezpieczeństwo. Posiadamy również bogatą ofertę zwijadeł do węży pneumatycznych zwiększających efektywność i udoskonalających organizację pracy. Dzięki swej konstrukcji idealnie nadają się do długiego użytkowania w procesach przemysłowych bez konieczności serwisowania czy wymiany części.

Posiadamy również bogatą ofertę zwijadeł do węży pneumatycznych zwiększających efektywność i udoskonalających organizację pracy. Dostępne są wersje z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz ze stali nierdzewne do ciężkich zastosowań. Zwijadła do węży zmniejszą ryzyko uszkodzenia węży, a także eliminują możliwość wypadku w miejscu pracy spowodowanym potknięciem się o splątane i wystające elementy. Dzięki swej konstrukcji idealnie nadają się do długiego użytkowania w procesach przemysłowych bez konieczności wymiany i gwarantują zachowanie porządku w miejscu pracy. Nasze zwijadła można zamontować na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia: na podłodze, ścianie czy suficie. W naszej ofercie znajdą Państwo także kompaktowe zwijadła do przewodów elektrycznych umożliwiające bezpieczne i łatwe zasilanie elektronarzędzi.

Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem oraz wysyłania zapytań ofertowych. Nasi doradcy techniczno-handlowi są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

.

Produktów w zapytaniu: 0

Wyślij zapytanie Usuń produkty lub zadzwoń tel. (+48) 42 252 55 55