NOŻE POWIETRZNE „SZYTE NA MIARĘ”

Noże powietrzne

Noże powietrzne Silvent projektowane są  z myślą o wszystkich branżach i dostosowane do różnych potrzeb. Największy wybór dysz, opatentowana technologia  i doświadczenie inżynierów Silvent pozwala na stworzenie rozwiązań „szytych na miarę”.

Celem jest stworzenie optymalnego noża, który nie tylko zapewnia idealną jakość odmuchu, ale także zużywa  jak najmniejsze ilości sprężonego powietrza oraz emituje możliwie najmniejszy hałas.

Ze względu na przeznaczenie i technologię powstało kilka systemów noży Silvent.

Standardowe modele to gotowe rozwiązania, w których kilka dysz (od 2 do 8) zostało zamocowanych na kolektorze, wykonanym w zależności od modelu ze stali nierdzewnej lub aluminium. Standardowe rozwiązania to oszczędności powietrza do 45% i redukcja hałasu nawet o 88%.

 

Silvent 300 Z+ to system modułowy, który pozwala na zbudowanie własnego noża powietrznego dostosowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika. Prosty sposób łączenie dysz umożliwia zbudowanie noża  o wymaganej długości i sile odmuchu.

Możliwe jest także samodzielne zbudowanie noża powietrznego z dowolnie wybranych dysz Silvent. Jednak  w celu zapewnienia jednorodnego odmuchu należy uważać, aby strumienie poszczególnych dysz nie zachodziły na siebie, co może być trudne dla większości użytkowników.

 

SILVENT 300TM to noże powietrzne projektowane przez specjalistów Silvent z myślą o konkretnym zastosowaniu i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Przed instalacją poddawane są dokładnym testom. To rozwiązanie, które obejmuje nie tylko nóż powietrzny, ale także fachową pomoc techniczną, wskazówki dotyczące montażu i ustawiania kąta odmuchu. Jest to najlepiej dopasowane do potrzeb klienta rozwiązanie, jakie jest dostępne obecnie na rynku.

 

SILVENT AirPlowTM to najnowocześniejsze noże powietrzne, zaprojektowane specjalnie z myślą o najcięższych i bardzo wymagających branżach, takich jak stalownie, walcownie itp. Opatentowana konstrukcja daje wiele możliwości instalacji, co gwarantuje optymalny odmuch.

Różnorodność rozwiązań proponowanych przez Silvent jest gwarancją doboru narzędzia na miarę potrzeb i możliwości klienta. To rozwiązanie problemów z jakością odmuchu i uciążliwym hałasem, a także odczuwalna oszczędność kosztownego sprężonego powietrza. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z odmuchem i pomogą dobrać produkt odpowiedni do Państwa aplikacji.