Osuszacz adsorpcyjny OMI HLA 0750 - wydajność 12,5 m3/min - ciśnienie 10 bar max - moc 50 W
Na zamówienie
Parametry techniczne
Przepływ powietrza [l/min] | 12500 |
Wydajność [m3/h] | 750 |
Ciśnienie [bar] | 7 |
Ciśnienie max [bar] | 10 |
Punkt rosy [°C] | -40 |
Standardowy czas pełnego cyklu osuszania [min] | 10 |
Zużycie powietrza do regeneracji [m3/h] | 120 |
Temp. wlotowa [⁰C] | 35-50 |
Temp. otoczenia max. [°C] | 46 |
Temp otoczenia min. [°C] | 2 |
Przyłącze [BSP] | 2" - 2" |
Zasilanie [V/Ph/Hz] | 230/1/50-60 |
Adsorbent | Tlenek glinu |
Waga [kg] | 520 |
Wysokość [mm] | 2117 |
Szerokość [mm] | 970 |
Długość [mm] | 620 |
Wersje produktu

Opis produktu
Osuszacz adsorpcyjny OMI HLA 0750
OMI HLA 0750 to przemysłowy osuszacz adsorpcyjny zaprojektowany z myślą o wydajnej i nieprzerwanej pracy w aplikacjach wymagających wyjątkowo suchego powietrza. Urządzenie obsługuje przepływ do 12,5 m³/min przy ciśnieniu roboczym do 10 bar, co sprawia, że doskonale sprawdza się w liniach produkcyjnych, zakładach przetwórczych oraz wszędzie tam, gdzie niezawodność osuszania ma kluczowe znaczenie.
Dzięki zastosowaniu technologii bezpodgrzewowej regeneracji (heatless), model HLA 0750 gwarantuje punkt rosy na poziomie -40°C, zgodnie z klasą czystości powietrza 1–2 według ISO 8573-1. Zintegrowane manometry wież, szczelna obudowa IP54 oraz nowoczesny sterownik cyfrowy z obsługą MODBUS RS-485 to standard, który ułatwia monitorowanie pracy i integrację z systemami automatyki.
Niska moc znamionowa (tylko 50 W) oraz możliwość zastosowania opcjonalnego systemu EMS (Energy Management System) pozwalają znacznie obniżyć koszty eksploatacyjne – poprzez inteligentne sterowanie cyklami regeneracji i dostosowanie pracy urządzenia do realnego zapotrzebowania.