Nowości w ofercie SILVENT

Noże powietrzne

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wybrane nowości w ofercie Silvent - lidera w produkcji dysz, noży i pistoletów do sprężonego powietrza.  

Systemy modułowe noży powietrznych

Dwa proste w montażu noże powietrzne. Specjalna konstrukcja pozwala w prosty sposób łączyć poszczególne dysze aż do uzyskania noża wymaganej długości. Aerodynamiczna budowa kanału przelotowego zapewnia optymalny obszar odmuchu i dużą siłę przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowo niskiego poziomu hałasu.

Więcej o systemach modułowych noży powietrznych.

Nowe dysze Silvent SOFTTM

To nowe dysze pokryte guma EPDM, co znacznie ogranicza ryzyko powstania zarysowań na odmuchiwanej powierzchni. Idealnie sprawdzają się w aplikacjach, w których niedopuszczalne jest uszkodzenie sprzętu podczas odmuchu sprężonym powietrzem. Technologia Lavala zapewnia dużą siłę odmuchu, redukcję hałasu i oszczędność powietrza. Dostępne są trzy modele. Siła odmuchu od 4 do 24 N. W ofercie także pistolety wyposażone w dysze serii SOFTTM.

Więcej o dyszach Silvent SOFTTM

Potężna siła odmuchu - SILVENT 780 L

Regulowana dysza ze stali nierdzewnej o sile odmuchu 270 N! Mimo swej siły wyjątkowo cicha. Łatwa w instalacji - regulacja dyszy pozwala na wychylenie kąta odmuchu do 30 stopni od linii centralnej.

Więcej o Silvent 780 L.

Noże powietrzne Dysze Dysze powietrzne Dysze