Pistolety powietrzne SILVENT PRO ONE – NOWOŚĆ

Pistolety powietrzne SILVENT PRO ONE

Egonomiczne pistolety powietrzne Silvent ProOne to nowość w ofercie Vervo. Został on specjalnie opracowany z myślą o poprawie bezpieczeństwa i komfortu pracy. Charakteryzuje go też zdecydowanie niższa emisja dźwięku w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą specyfikacją oraz do obejrzenia filmu promocyjnego.

DYSZA

Opatentowana konstrukcja dyszy ze stali nierdzewnej pozwala na wytworzenie skoncentrowanej strugi powietrza o dużej sile przy poziomie hałasu niższym o ponad 10 dB(A) oraz wyeliminowaniu  ryzyka blokady dyszy.

MATERIAŁ

Pistolet powietrzny ProOne zaprojektowany jest do zastosowań przemysłowych i wyprodukowany z elastycznego, a zarazem trwałego materiału. ProOne to wytrzymałe narzędzie do stosowania w środowiskach wymagających i ciężkich.

UCHWYT

Pistolety powietrzne ProOne charakteryzują się lekką i wąską konstrukcją o ergonomicznym kształcie i opcji zastosowania wymiennych rączek ograniczających ryzyko wystąpienia zmęczeniowych urazów dłoni jak również dających komfort pracy bez względu na wielkość dłoni operatora.

PRZYŁĄCZE

ProOne wyposażony jest w opatentowany zawór odcinający, którego zadaniem jest zabezpieczyć operatora przed wyrwaniem przewodu i nagłym skokiem ciśnienia akustycznego przy odłączaniu narzędzia, które skutkować mogłyby uszkodzeniami stawów i utratą słuchu. Przyłącze jest dodatkowo wyposażone w filtr chroniący pistolet przed wniknięciem dużych zanieczyszczeń. ProOne posiada metalowe przyłącze o przekroju 1/4".

SPUST

Konstrukcja spustu pozwala osiągnąć maksymalnie wysoką kontrolę siły odmuchu. Dzięki wyjątkowej technologii ProOne, operator zyskuje pełną kontrolę nad nieustannie zmieniającą się siłą odmuchu. Ponieważ siła wymagana do wciskania spustu jest w pełni niezależna od ciśnienia powietrza, ryzyko zmęczeniowych urazów dłoni jest mocno obniżone.

ODWIESZANIE

Pistolet powietrzny ProOne wyposażony jest w dwie opcje zawieszania - za spust, bądź za pomocą specjalnie zaprojektowanego ucha. Oba elementy posiadają wzmocnienia zapobiegające zwiększonemu zużyciu.

AKCESORIA

Osłona powietrzna: ProOne może być wyposażony w dodatkową osłonę powietrzną, gdzie odpowiednio dobrane ciśnienie powietrza chroni oczy operatora przed uszkodzeniem przez pyły i niewielkie cząsteczki brudu.

Przewód przedłużający: ProOne może być również zamówiony z przełużonym przewodem do pistoletu o długości 300 mm.